Ponizej znajda Panstwo nasz Regulamin Przedszkola (Policy Handbook) oraz trzy(3) obowiazkowe formy (State Forms), ktore nalezy wypelnic i dostarczyc wraz z kopia metryki urodzenia dziecka (Birth Certificate) i depozytem w wysokosci jednego tygodnia opieki, na minimum 24 godziny przed przyjeciem dziecka do przedszkola. Wszystkie formy sa tez dostepne przy pierwszej wizycie w Naszym Domowym Przedszkolu.

Regulamin Przedszkola

Nasz Regulamin przedszkola powstal w celu ulatwienia komunikacji z Rodzicami. Tu znajda Panstwo wszelkie informacje i odpowiedzi na temat prowadzenia i organizacji przedszkola.
Policy Handbook 2018.pdf
Adobe Acrobat document [176.2 KB]

1. Application/Record Of Child Information

ePaper
Forme mozna wypelnic i przeslac via e-mail lub wydrukowac i dostarczyc osobiscie.

2. Certificate Of Child Health Examination

ePaper
Forme nalezy wydrukowac i zaniesc do lekarza aby wypelnil informacje na temat szczepien i zdrowia ogolnego dziecka.

3. Consent To Daycare Providers

ENGLISH VERSION