Zajecia indywidualne oraz w małych grupach czyli Preschool i Pre-K sa codzienna cześcia naszego programu i sa prowadzone w pierwszej połowie dnia kiedy dzieci sa najchetniejsze do nauki (od 9am do 12pm). Przedszkolaki uczestnicza w rożnorodnych zajeciach edukacyjnych, ktore rozwijaja ich wybraznie i wiedze, pozwalaja zdobywac nowe doświadczenia i umiejetności, a przy tym poznac przyjacioł i dobrze sie bawic.

Preschool Program

Wazna czescia naszego programu przedszkolnego jest Preschool, czyli zajecia w malych grupach dla dzieci w wieku 3 1/2+ lat. Zajecia te sa prowadzone 4-5 dni w tygodniu od Wrzesnia do Maja i sa to miedzy innymi: projekty plastyczne, zajecia edukacyjne z podrecznikami KumOn, malowanie farbami, rysowanie kredkami, plastelina, wycinanie nozyczkami, zapoznanie sie z alfabetem, liczbami, kolorami, ksztaltami, pogoda i kalendarzem, a takze wiele innych zabaw edukacyjnych takich jak ukladanie puzli, znajdywanie par, gry planszowe, codzienne czytanie ksiazek na glos/StoryTime oraz nauka wierszykow i piosenek itd. Kazde dziecko rowiez otrzymuje swoja wlasna ksiazeczke LeapFrog z ponad 60 zadaniami przeznaczonymi dla dzici w tym wieku. Wypelnione przez dzieci ksiazeczki sa dane rodzicom na zakonczenie roku szkolnego podczas graduacji przedszkolaka.

Pre-K Program

Dla dzieci w wieku 4+ lat oferujemy Pre-K zajecia 4-5 dni w tygodniu podczas roku szkolnego od Wrzesnia do Maja. Zajecia obejmuja: projekty plastyczne, zajecia edukacyjne z podrecznikami KumOn, projekty naukowe- mikroskop, komputery, gotowanie; malowanie farbami, rysowanie kredkami, puzle, gry planszowe, plastelina, wycinanie nozyczkami, codzienne czytanie ksiazek na glos/StoryTime oraz nauka wierszykow i piosenek itd. Dzieci utrfalaja nauke alfabetu, kolorow, ksztaltow i figur geometrycznych, kalendarz, a takze ucza sie pisac i rysowac z wiekszym wzgledem na poprawne trzymanie dlugopisu i precyzje rysunkow. Zajecia prowadzone  wymagaja sluchania i wykonywania polecen nauczyciela. Kazdy czterolatek otrzymuje rowniez swoja wlasna ksiazeczke LeapFrog z ponad 60 zadaniami przeznaczonymi dla dzici w tym wieku. Wypelnione przez dzieci ksiazeczki sa dane rodzicom na zakonczenie roku szkolnego podczas graduacji przedszkolaka.

Czytanie ksiazek...

• Zapewnia emocjonalny rozwój dziecka

• Rozwija język, pamięć i wyobraźnię

• Uczy myślenia, poprawia koncentrację

• Wzmacnia poczucie własnej wartości dziecka

• Poszerza wiedzę ogólną

• Ułatwia naukę, pomaga odnieść sukces w szkole

• Uczy wartości moralnych, pomaga w wychowaniu

• Zapobiega uzależnieniu od telewizji i komputerów

• Chroni przed zagrożeniami ze strony masowej kultury

• Kształtuje nawyk czytania i zdobywania wiedzy na życie

Uczymy sie z LeapFrog i KumOn

Edukacyjne ksiazeczki LeapFrog i cwiczenia KumOn przeznaczone sa dla dzieci w wieku przedszkolnym i pomagaja im zdobywac wiedze oraz osiagnac sukcesy pozniej w szkole. Ksiazeczki te sa zaprojektowane z miedzynarodowymi i stanowymi standartami na uwadze. Przyjazny dla dzieci format kazdej strony jest wypelniony rozmaitymi kolorowymi i edukacyjnymi cwiczeniami. Rozwiazane zadania KumOn oddawane sa rodzicom na bierzaco, a wypelnione ksiazeczki LeapFrog sa oddane dzieciom na zakonczenie roku szkolnego.