"Pozwól mi zrobić to samodzielnie..."
"Pozwól mi zrobić    to samodzielnie..."  

Adrianna Orzechowski

"Nasze Domowe Przedszkole jest efektem wieloletnich poszukiwań tego jak umiejętnie połączyć prace z pasją. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję i codziennie przynosi nowe doświadczenia. Podążam za myślą Beaty Pawlikowskiej „Nie dawaj dzieciom gwiazdki z nieba, pozwól im nauczyć się latać, wtedy zobaczą, że za tym pierwszym niebem jest następne, a im mocniej będą musiały napracować się, żeby tam dolecieć, tym większa będzie ich radość po dotarciu do celu…”. Wierzę w to iż dzieci poprzez zabawę i poznawanie świata rozwijają własną osobowość i charakter. Obserwacja tego procesu jest dla mnie źródłem wielkiej przyjemności. Prywatnie jestem mamą dwóch córeczek: Aleksandry i Amelki z ktorymi w wolnym czasie rozwijam swoje zdolności kulinarne- zdrowe i naturalne odzywianie oraz tryb zycia sa dla mnie bardzo wazne - w zdrowym ciele zdrowy duch."

Anna Dragowski

"Praca z dziecmi jest dla mnie wspanialym przezyciem, a jednoczesnie ciaglym wyzwaniem. Dzieci sa otwarte i szczere oraz chetne do dzialania i poszezania swojej wiedzy. Kazdego dnia dostrzegam w nich ich wyjatkowe zdolnosci i osobowosc, ktore zawsze staram sie pomoc rozwijac poprzez nauke i dobra zabawe."

 

Magdalena Szelc

"Praca z dziecmi juz od dawna byla dla mnie pasja, a codzienna praca z milusinskimi jest odkrywaniem czegos nowego. Otwartosc, cierpliwosc i obserwacja prowadzi nas do zrozumienia ich myslenia. Wspolne zabawy z dziecmi i spedzony razem czas, jako nauczycielce, daje mi wiele satysfakcji, poniewaz milo jest patrzec jak dzieci dorastaja, ucza sie oraz rozwijaja swoje zainteresowania."

Andrzej Orzechowski

 

 

Print Print | Sitemap Recommend this page Recommend this page
© Nasze Domowe Przedszkole