Adrianna Orzechowski

Nasze Domowe Przedszkole jest efektem wieloletnich poszukiwań tego jak umiejętnie połączyć prace z pasją. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję i codziennie przynosi nowe doświadczenia. Podążam za myślą Beaty Pawlikowskiej „Nie dawaj dzieciom gwiazdki z nieba, pozwól im nauczyć się latać, wtedy zobaczą, że za tym pierwszym niebem jest następne, a im mocniej będą musiały napracować się, żeby tam dolecieć, tym większa będzie ich radość po dotarciu do celu…”. Wierzę w to iż dzieci poprzez zabawę i poznawanie świata rozwijają własną osobowość i charakter. Obserwacja tego procesu jest dla mnie źródłem wielkiej przyjemności. Prywatnie jestem mamą dwóch córeczek: Aleksandry i Amelki z ktorymi w wolnym czasie rozwijam swoje zdolności kulinarne- zdrowe i naturalne odzywianie oraz tryb zycia sa dla mnie bardzo wazne - "w zdrowym ciele zdrowy duch".

Anna Dragowski

Praca z dziecmi jest dla mnie wspanialym przezyciem, a jednoczesnie ciaglym wyzwaniem. Dzieci sa otwarte i szczere oraz chetne do dzialania i poszezania swojej wiedzy. Kazdego dnia dostrzegam w nich ich wyjatkowe zdolnosci i osobowosc, ktore zawsze staram sie pomoc rozwijac poprzez nauke i dobra zabawe.

Irmina Puzia

Mam na imie Irmina, urodziłam nie w Polsce i osobiście jestem mama trojki dzieci. Odkad pamietam zawsze lubiłam dzieci i chcialam z nimi pracowac, chociaz przyznaje, ze mialam obawy, poniewaz praca z dziecmi choc bardzo ciekawa, jest tez bardzo odpowiedzialna. Dzieciaczki sa spontaniczne, szczere, wdzięczne i daja mi duzo radosci. Kazdy ich usmiech uswiadami mi to, ze warto poswiecac im czas, troskę i pełna uwage. Mam nadzieje, ze czas spedzony ze mną daje im poczucie bespieczenstwa i ze maja ze mną dużo fajnej zabawy. Dla mnie jest to jedna z najprzyjemniejszych prac.

Andrzej Orzechowski