"Pozwól mi zrobić to samodzielnie..."
"Pozwól mi zrobić    to samodzielnie..."  

Adrianna Orzechowski

"Nasze Domowe Przedszkole jest efektem wieloletnich poszukiwań tego jak umiejętnie połączyć prace z pasją. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję i codziennie przynosi nowe doświadczenia. Podążam za myślą Beaty Pawlikowskiej „Nie dawaj dzieciom gwiazdki z nieba, pozwól im nauczyć się latać, wtedy zobaczą, że za tym pierwszym niebem jest następne, a im mocniej będą musiały napracować się, żeby tam dolecieć, tym większa będzie ich radość po dotarciu do celu…”. Wierzę w to iż dzieci poprzez zabawę i poznawanie świata rozwijają własną osobowość i charakter. Obserwacja tego procesu jest dla mnie źródłem wielkiej przyjemności. Prywatnie jestem mamą dwóch córeczek: Aleksandry i Amelki z ktorymi w wolnym czasie rozwijam swoje zdolności kulinarne- zdrowe i naturalne odzywianie oraz tryb zycia sa dla mnie bardzo wazne - w zdrowym ciele zdrowy duch."

Pani Ania

"Praca z dziecmi jest dla mnie wspanialym przezyciem, a jednoczesnie ciaglym wyzwaniem. Dzieci sa otwarte i szczere oraz chetne do dzialania i poszezania swojej wiedzy. Kazdego dnia dostrzegam w nich ich wyjatkowe zdolnosci i osobowosc, ktore zawsze staram sie pomoc rozwijac poprzez nauke i dobra zabawe."

 

Pani Marzenka

 

 

Pani Marysia (Logopeda) prowadzi zajęcia logopedyczne ze wszystkimi dziećmi w przedszkolu. Dzieci są podzielone na małe grupy zgodne z wiekiem dzieci. Program nauczania i ćwiczeń wymowy jest dostosowany do indywidualnych możliwości dzieci.

>> English Version

NASZE DOMOWE PRZEDSZKOLE w Roselle Illinois 60172

TEL: 847-620-9947

FAX: 630-893-9710

GODZINY OTWARCIA

PON 7:00am 5:00pm
WT 7:00am 5:00pm
SR 7:00am 5:00pm
CZW 7:00am 5:00pm
PT 7:00am 5:00pm
Print | Sitemap
© Nasze Domowe Przedszkole