Smaczne i Zdrowe Menu

Środowisko w Naszym Domowym Przedszkolu ma przede wszystkim na celu stworzenie odpowiednich warunków do nauki, co obejmuje również rozwinięcie u dzieci podstaw zdrowego stylu życia. Posiłki są integralną częścią naszego programu, dlatego dbamy o ich właściwy skład i wartości odżywcze. Naszym przedszkolakom oferujemy 3 posilki dziennie oraz jeden snak - Sniadanie, Przekaska/Snack (poranny lub popoludniwy), Lunch oraz Objad. W sezonie proponujemy jak najwięcej owoców i warzyw z lokalnych organicznych ogrodow i sadow owocowych, a produkty wysokoprzetworzone i cukier ograniczamy do niezbędnego minimum. W naszym codziennym jadlospisie dążymy do zachowywania równowagi między bialkami, weglowodanami, nabialem oraz warzywami, owocami i błonnikiem. Każdy posiłek jest dla dzici okazją do rozwoju, dlatego zachęcamy je do nakrywania stołu i sprzątania po jedzeniu; w ten sposób uczą się zasad dobrego wychowania, a przy tym rozwijają zdolności motoryczne. >>Zobacz przyklad tygodniowego jadlospisu.

UWAGA! Pracownicy Naszego Domowego Przedszkola nie podają dzieciom żadnych lekarstw. Jeżli Twoje dziecko ma alergię, astmę lub inną przypadłość, która wymaga od Nas przechowywania lub podania lekarstwa w nagłym wypadku, należy ten fakt niezwłocznie zgłosić dyrektorowi placówki, a następnie dostarczyć odpowiednie dokumenty podpisane przez lekarza rodzinnego.

ENGLISH VERSION

NASZE DOMOWE PRZEDSZKOLE w Roselle Illinois 60172