Smaczne i zdrowe menu

Środowisko w Naszym Domowym Przedszkolu ma przede wszystkim na celu stworzenie odpowiednich warunków do nauki, co obejmuje również rozwinięcie u dzieci podstaw zdrowego stylu życia. Posiłki są integralną częścią naszego programu, dlatego dbamy o ich właściwy skład i wartości odżywcze. Naszym przedszkolakom oferujemy cztery posilki dziennie-Przekaska Poranna, Śniadanie  Lunch oraz Objad. W sezonie proponujemy jak najwięcej owoców i warzyw z lokalnych organicznych ogrodow i sadow owocowych, a produkty wysokoprzetworzone i cukier ograniczamy do niezbędnego minimum. W naszym codziennym jadlospisie dążymy do zachowywania równowagi między bialkiem, weglowodanami, nabialem oraz warzywami, owocami, tluszczem i błonnikiem. Każdy posiłek jest dla dzici okazją do rozwoju, dlatego zachęcamy je do nakrywania stołu i sprzątania po jedzeniu; w ten sposób uczą się zasad dobrego wychowania, a przy tym rozwijają zdolności motoryczne. >>Zobacz przyklad tygodniowego jadlospisu.

UWAGA! Pracownicy Naszego Domowego Przedszkola nie podają dzieciom żadnych lekarstw. Jeżli Twoje dziecko ma alergię, astmę lub inną przypadłość, która wymaga od Nas przechowywania lub podania lekarstwa w nagłym wypadku, należy ten fakt niezwłocznie zgłosić dyrektorowi placówki, a następnie dostarczyć odpowiednie dokumenty podpisane przez lekarza rodzinnego.

Używamy wode filtrowana

AquaOX jest systemem filrujacym wode w calym domu, w kazdy kranie.

Nasze Zdrowie

Srodowisko

Szkodliwe Elementy

Gotujemy w garnkach Saladmaster

Saladmaster's premium cookware is made with 316 stainless steel and titanium, both which are recognized in medical industry. Their system allows to cook at lower temperature.

The Saladmaster waterless cooking method allows you to cook without the need to add and drain-off water. This maintains the optimal amount of vitamins and nutrients in your foods while also protecting the natural flavor of ingredients. A study from the University of Wisconsin Department of Food Science demonstrates that food cooked in Saladmaster retains up to 93% of its nutrients.

The patented Vapo-Valve is weighted and calibrated to signal when temperatures inside the pan reaches the desired temperature for preparing foods and without harming their nutritional aspects.

>> English Version

NASZE DOMOWE PRZEDSZKOLE w Roselle Illinois 60172